Wakacje w Bułgarii
 Golf w Bułgarii
Wynajem jachtów

A może wypoczynek pod żaglami? Zobacz czarter luksusowych jachtów na Mazurach!

 

 Cobra 33 w słońcu

Apartamenty Bułgaria


Wynajem apartamentów wakacyjnych nad Morzem Czarnym w Bułgarii


Zapraszamy do spędzenia wakacji w naszych apartamentach w Bułgarii nad Morzem Czarnym. Apartamenty znajdują się na polu golfowym Lighthouse Golf Resort w okolicy miejscowości Balchik, blisko Warny i słynnych Złotych Piasków. Do dyspozycji naszych gości są 3 pełnowymiarowe pola golfowe, prywatna plaża, baseny, SPA i wiele więcej. To wszystko na terenie resortu, w którym znajdują się nasze apartamenty. Bułgaria to wspaniałe miejsce na wakacje nie tylko dla golfistów. Piękne, piaszczyste plaże, pyszna bułgarska kuchnia oraz słowiańska gościnność Bułgarów zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych urlopowiczów. A ceny w Bułgarii są znacznie bardziej przystępne niż w Hiszpanii, Włoszech czy Chorwacji.


Dokładne informacje na temat naszych apartamentów na wynajem w zakładce "Apartamenty Bułgaria".


Lighthouse Golf Resort


Ośrodek Lighthouse Golf Club & SPA Resort w Bułgarii, w którym znajdują się nasze apartamenty, kusi gości wieloma atrakcjami. Wypoczynek na słonecznych plażach i kąpiele w morzu można połączyć z nauką gry w golfa. Zapewnimy fascynujące przygody dla golfistów na 3 profesjonalnych polach golfowych: Lighthouse, BlackSeaRama i Thracian Cliffs. Kompleks proponowanych Państwu apartamentów usytuowany jest na malowniczym klifie nad brzegiem Morza Czarnego. U stóp klifu rozciąga się piękna, prywatna plaża dla gości Lighthouse. Na terenie ośrodka znajdują się też ekskluzywne baseny, restauracja, bar, SPA i fitness. Ale przede wszystkim własne, osiemnasto-dołkowe pole golfowe wraz z wypożyczalnią sprzętu, instruktorami i sklepem golfowym. Pole to spełnia wszystkie normy Światowej Federacji Golfa i często odbywają się na nim międzynarodowe turnieje.


Przyjazna atmosfera tego miejsca pozwala nie tylko odpocząć podczas kąpieli słonecznych i zabiegów w pobliskim SPA, ale zachęca również do aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu. Na opisanym wyżej polu golfowym nauczyć się tego wspaniałego sportu lub szlifować technikę, można również biegać, jeździć rowerem (rowery są wypożyczane bezpłatnie) lub jeździć konno (w pobliżu znajduje się stajnia).


Więcej na temat Lighthouse Golf Resort w zakładce "Ośrodek".


Zwiedzanie Bułgarii


W czasie pobytu w naszych apartamentach w Bułgarii polecamy zwiedzenie okolicznych zabytków (Balchik, Warna, Kaliakra, Nesebyr, Sozopol) i przytulnych, niedrogich restauracji. Pobyt umili Państwu na pewno wspaniała bułgarska kuchnia oraz zabiegi w pobliskiej miescowości Tuzłata, która słynie z masażów i leczniczych kąpieli w błocie.


 


 


 


Autor: J.W.APARTMENTS Jaźwińscy.
Wynajem mieszkań, magazynów i jachtów