Wakacje w Bułgarii
 Golf w Bułgarii
Wynajem jachtów

A może wypoczynek pod żaglami? Zobacz czarter luksusowych jachtów na Mazurach!

 

 Cobra 33 w słońcu

Dostępność apartamentów do wynajęcia w Lighthouse Golf Resort - lato 2018


Autor:  

Apartament 1 (2-4 osobowy)


59 m2 - apartament z widokiem na morze. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia z podwójnym łóżkiem, łazienka i taras. W salonie kanapa, na której może spać jedna osoba.Apartament 1A (2-4 osobowy)


58 m2 - apartament z widokiem na pole golfowe. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia z podwójnym łóżkiem, łazienka z wanną i balkon. W salonie znajduje się narożna sofa, na której może spać jedna osoba. Apartament jest dodatkowo wyposażony w rozkładane łóżko polowe (dostawka).Apartament 1D (2-4 osobowy)


58 m2 - apartament z widokiem na pole golfowe. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia z podwójnym łóżkiem, łazienka z wanną i balkon. W salonie znajduje się narożna sofa, na której może spać jedna osoba. Apartament jest dodatkowo wyposażony w rozkładane łóżko polowe (dostawka).Apartament 2 (3-5 osobowy)


75 m2 - apartament z widokiem na morze, 9 dołek pola golfowego i las sosnowy. Salon z aneksem kuchennym, 1 sypialnia z podwójnym łóżkiem, łazienka oraz bardzo duży taras. W salonie stoi rozkładana kanapa, na której mogą spać 2 osoby.Apartament 3 (4-7 osobowy)


100 m2 - apartament z widokiem na morze, 9 i 18 dołek pola golfowego i ogród z basenem. Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie z podwójnymi łóżkami, 2 łazienek oraz dużych 2 tarasów. Salon wyposażony jest dodatkowo w dwie kanapy (jedna rozkładana), gdzie mogą spać dodatkowe 2 osoby.

J.W.APARTMENTS Jaźwińscy.
Wynajem mieszkań, magazynów i jachtów