Wakacje w Bułgarii
 Golf w Bułgarii
Wynajem jachtów

A może wypoczynek pod żaglami? Zobacz czarter luksusowych jachtów na Mazurach!

 

 Cobra 33 w słońcu

Lighthouse Golf Club & SPA Resort w Bułgarii


Nasze apartamenty położone są w ośrodku Lighthouse Golf Club & SPA Resort w Bułgarii nad Morzem Czarnym, w okolicy miejscowości Bałczik. Lighthouse zdobył w 2013 nagrodę "2013 Golf & Spa Hotel of the Year" dla najlepszego hotelu w Bułgarii w kategorii: Golf & SPA!


Opis ośrodka


Resort Lighthouse na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego to luksusowy ośrodek wypoczynkowy z profesjonalnym osiemnasto-dołkowym polem golfowym, kompleksem basenów, prywatną piaszczystą plażą oraz SPA.


Lighthouse Golf Resort


Lokalizacja


Lighthouse Golf Resort usytuowany jest na Przylądku Kaliakra nad Morzem Czarnym w Bułgarii, 5 km na wschód od historycznego miasteczka Bałczik i ok. 40 km od lotniska w Warnie. Ośrodek położony jest na szczycie malowniczego klifu, z którego rozciąga się widok na morze.


Pola golfowe


Przylądek Kaliakra to miejce wymarzone na wyjazdy golfowe, ponieważ mieszczą się tu 3 profesjonalne pola golfowe w odległości zaledwie kilku minut jazdy samochodem. Nasze apartamenty znajdują się pośrodku pola golfowego Lighthouse Golf Course. W bezpośrednim sąsiedztwie resortu jest pole BlackSeaRama Golf Course (10 min. pieszo). Natomiast na pole Thracian Cliffs Golf Course najwygodniej dojechać samochodem (ok. 6 km). Thracian Cliffs zdobyło nagrodę dla najlepszego pola golfowego w Europie "European Golf Resort of the Year 2014". Na tych trzech polach golfowych co roku odbywa się największy turniej golfowy w Bułgarii - BULGARIAN OPEN. Pasjonaci gry w golfa na pewno nie będą się nudzić!


Pole golfowe nad Morzem Czarnym


Prywatna plaża


Piękne, szerokie, słoneczne plaże są wizytówką Bułgarii. Goście resortu Lighthouse mają nieograniczony dostęp do ekskluzywnej, prywatnej plaży z naturalnym złotym piaskiem. Plaża położona jest u stóp klifu, na którym mieści się ośrodek. Jest to zaledwie kilkaset metrów, ale dla wygody gości zorganizowany jest przejazd busem kursującym wahadłowo przez cały dzień spod hotelu.


 


Basen


Na terenie ośrodka jest kilka basenów do wyłącznej dyspozycji gości. Mniejszy basen mieści się tuż przy budynku, w którym znajdują się nasze apartamenty. Duży basen jest ok. 500 m dalej przy hotelowej restauracji. Pięciogwiazdkowy hotel Lighthouse oferuje również dostęp do basenu krytego.


 Basen hotelowy w Lighthouse Golf Resort


SPA & Wellness


Goście resortu mogą również skorzystać z zabiegów w ekskluzywnym, hotelowym SPA, które oferuje baseny, sauny, jacuzzi, łaźnie tureckie, centrum fitness i wiele innych atrakcji. Specjalnością SPA w Lighthouse są rytuały "antystresowe" i relaksujące.


Autor:


Data: 17.02.2014


 


Więcej zdjęć resortu Lighthouse:


 

Lighthouse

J.W.APARTMENTS Jaźwińscy.
Wynajem mieszkań, magazynów i jachtów