Wakacje w Bułgarii
 Golf w Bułgarii
Wynajem jachtów

A może wypoczynek pod żaglami? Zobacz czarter luksusowych jachtów na Mazurach!

 

 Cobra 33 w słońcu

Jak dojechać do apartamentów w Lighthouse Golf Resort?


Autor: 

Adres:


Lighthouse Golf Club & SPA Resort

5 km na wschód za Bałczik na drodze E87

9000 Bałczik, Bułgaria

Lokalizacja GPS:


+43° 24' 33.38", +28° 12' 12.87" (43.409272, 28.203574)


Samochodem:


Jadąc samochodem rekomendujemy jechać przez Serbię (Słowacja - Bratysława, Węgry – Budapeszt, Serbia – Belgrad, Bułgaria – Sofia i do Warny). Jest to najdłuższa droga (ok. 2100km.), ale najlepsza, w większości autostrada lub trasa szybkiego ruchu.

Droga przez Rumunię niestety jest na razie bardzo dziurawa (dopiero przed Bukaresztem jest autostrada), ale jeśli się zdecydujecie, proponujemy przez Konstantę (aż do Morza Czarnego jest autostrada, a potem wzdłuż wybrzeża jadąc na południe wjeżdża się do naszego kurortu Lighthousegolfresort przed Balchikiem). Jest to ok. 1700km., ale czas jazdy samochodem jest podobny, ok. 24h z Warszawy.

Wjeżdżając do Warny od strony Sofii należy przed Warną (na wysokości lotniska) kierować się na północ drogą nr 29 na Dobrich i za miejscowością Axakovo skręcić na wschód w stronę miejscowości Kumanowo. Będą tam już drogowskazy do pól golfowych. Tą drogą należy jechać do końca, a potem skręcić w lewo, na północ na drogę nr 902, która przechodzi w drogę nr 9 i doprowadzi nas do ośrodka Lighthousegolresort. Są tam już drogowskazy. W sumie od lotniska przejeżdżamy ok. 45km.


Samolotem:


Jeśli chodzi o transport lotniczy, to najbliższe lotnisko w Bułgarii znajduje się w Warnie (58 km). Można dolecieć też do Bourgas (170 km), Sofii (ok. 500 km) lub rumuńskiej Konstanty (ok. 140 km).


 
J.W.APARTMENTS Jaźwińscy.
Wynajem mieszkań, magazynów i jachtów