Wakacje w Bułgarii
 Golf w Bułgarii
Wynajem jachtów

A może wypoczynek pod żaglami? Zobacz czarter luksusowych jachtów na Mazurach!

 

 Cobra 33 w słońcu

Apartamenty do wynajęcia w Lighthouse Golf Resort, Bułgaria


Zapraszamy do naszych prywatnych apartamentów w kompleksie Lighthouse Golf Club & SPA Resort nad Morzem Czarnym w Bułgarii. W ofercie mamy cztery luksusowe apartamenty na wynajem: dwa 2-3 osobowe, jeden 3-4 osobowy i jeden 4-6 osobowy. Wszystkie nasze apartamenty mają klimatyzację, w pełni wyposażoną kuchnię w aneksie, salon z jadalnią, zestaw TV z DVD, balkon. W budynku znajdują się windy, a przed wejściem bezpłatny parking dla gości.


Poniżej szczegółowy opis apartamentów i wyposażenia.


Apartament pokazowy w Lighthouse Golf Resort


Apartament 1 (2-4 osobowy)


Cena: od 44 EUR / dobę


59 m2 - luksusowy apartament na 3cim piętrze z windą, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z podwójnym łóżkiem, łazienki z prysznicem i tarasu. W salonie znajduje się kanapa, na której może przenocować 1 dorosła osoba oraz dodatkowe, rozkładane łóżko polowe typu ''dostawka''. Luksusowe wyposażenie to: klimatyzacja, pralka, kompletnie wyposażona kuchnia, TV i DVD, Internet bezprzewodowy WiFi i wiele innych udogodnień. Znajduje się on w pięknej okolicy, z widokiem na morze i 18 dołek pola golfowego. Położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie basenów i ogródka jordanowskiego. Posiada on również dodatkowe pomieszczenie na parterze na rowery, kije golfowe i inne przedmioty uprzyjemniające wspaniałe spędzanie tu czasu. Przeznaczony jest dla 2-3 osób. Parking pod budynkiem gratis.


Rzut apartamentu GfB405


Apartament 1A (2-4 osobowy)


Cena: od 44 EUR / dobę


58 m2 - elegancki apartament z widokiem na pole golfowe, na 4tym piętrze z windą. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia z podwójnym łóżkiem, łazienka z wanną i balkon. W salonie znajduje się narożna sofa, na której może spać jedna osoba oraz dodatkowe, rozkładane łóżko polowe typu ''dostawka''. Mieszkanie jest luksusowo wyposażone: klimatyzacja, pralka, telewizor z DVD, Internet przewodowy, pełne wyposażenie kuchni i wiele innych. W cenie parking przy wejściu do budynku.


Rzut apartamentu GbB505


Apartament 1D (2-4 osobowy)


Cena: od 44 EUR / dobę


59 m2 - elegancki apartament na 4tym piętrze z windą. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia z podwójnym łóżkiem, łazienka z prysznicem i balkon. W salonie znajduje się narożna sofa, na której mogą spać 2 dodatkowe osoby. Mieszkanie jest luksusowo wyposażone: klimatyzacja, pralka, telewizor z DVD, Internet przewodowy, pełne wyposażenie kuchni i wiele innych. W cenie parking przy wejściu do budynku.


Apartament 1D (2-4 osobowy) w Lighthouse Golf Resort


Apartament 2 (3-5 osobowy)


Cena: od 49 EUR / dobę


75 m2 - luksusowy apartament z widokiem na morze, 9 dołek pola golfowego i las sosnowy, na drugim piętrze z windą. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 1 sypialnia z podwójnym łóżkiem, 1 łazienki z prysznicem oraz bardzo dużego tarasu. W salonie stoi rozkładana kanapa, na której mogą spać 2 osoby oraz dodatkowe, rozkładane łóżko polowe typu ''dostawka''. Ponadstandardowe wyposażenie to: klimatyzacja, pralka, kompletnie wyposażona kuchnia, TV i DVD, Internet bezprzewodowy Wifi i wiele innych elementów. Położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie basenów i ogródka jordanowskiego. Posiada on również dodatkowe pomieszczenie na parterze na rowery, kije golfowe i inne przedmioty uprzyjemniające wspaniałe spędzanie tu czasu. Przeznaczony jest dla 3-4 osób. Parking w cenie.


Rzut apartamentu GfB303


Apartament 3 (4-7 osobowy)


Cena: od 54 EUR / dobę


100 m2 - luksusowy apartament z widokiem na morze, 9 i 18 dołek pola golfowego i ogród z basenem, na 3cim piętrze z windą. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni z podwójnymi łóżkami, 2 łazienek (prysznic i wanna) oraz dużych 2 tarasów. Salon wyposażony jest w dwie kanapy (jedna rozkładana) i rozkładane łóżko typu ''dostawka'', gdzie mogą spać dodatkowe 3 osoby. Ponadstandardowe wyposażenie to: klimatyzacja, pralka, kompletnie wyposażona kuchnia ze zmywarką, TV i DVD, Internet bezprzewodowy WiFi i wiele innych elementów. Położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie basenów i ogródka jordanowskiego. Posiada on również dodatkowe pomieszczenie na parterze na rowery, kije golfowe i inne przedmioty uprzyjemniające wspaniałe spędzanie tu czasu. Przeznaczony jest dla 4-6 osób. Parking gratis.


Rzut apartamentu GfB404


 Sypialnia pokazowa w Lighthouse Golf Resort


 


Autor:  

 


Więcej zdjęć apartamentów:

nazwagaleria
Apartament 1

Apartament 1AApartament 2

Apartament 3

Lighthousegolfresort
J.W.APARTMENTS Jaźwińscy.
Wynajem mieszkań, magazynów i jachtów